1 koment te “NEGOCIATAT ME SERBINË – “INVESTIM I GABUESHËM” I BASHKËSISË NDËRKOMBËTARE” NË KOSOVË

  1. I ndjeri Prof.akademik ka qen ajka e drejtesise Kosovare, mjerisht qe nuk ba pjese ne organet vendimemarrese, dhe se nuk jane perfill keshillat dhe sugjerimet e tija…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.