2 komente te “NE GËNJEJMË

  1. Tani po e kuptoj shume mire Halil Matokoshin dhe Nexhi Spahillarin. Poashtu edhe Fatos Lubojeviqin e disa intelektuaLUCA te sojit te tyre. Ju lumte z. A. Gashi per kete artikull.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.