1 koment te “MJERIMI “INTELEKTUAL” I BASTARDHIMIT TË GJUHËS SHQIPE

  1. Shkrim shume i bukur, duhet te filohet edhe procesi i nderrimit te emrave dhe mniemrave ne gjuhe te huaja …turke, serbe arabe, etj……une e kam pase emrin MAHMUT dhe mbiemrinGLLAVURDA, dhe e kam nderruar ne vitin 2008 ne Dardan Krasniqi.m

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.