1 koment te “Mehdi Frashëri, Rrëfimet e njeriut-çelës të kufijve tanë

  1. Për mua Mehdi Frashëri është një nga 4-5 intelektualët më të mëdhenj shqiptarë të të gjitha kohëve.Ai ka pasur një talent të fuqishëm,përvojë të madhe administrative,politike dhe diplomatike.Njohuri të thella nga ekonomia,diplomacia,sociologjia,gjeografia,historia,religjioni,politika e brendshme dhe ndërkombëtare,letërsia dhe ishte poliglot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.