5 komente te “Letër e hapur e të përndjekurve politik për Ambasadorin Donald Lu

  1. I pari eshte kryeministri,i cili duhet te largohet.Babai i tij,si ish antar i Presidiumit KP,firmosi varjen e poetit Havzi Nela.Thu valle nuk e di ambasadori Lu?Po keshtu per te gjithe pinjollet e funksionareve te larte qe qeverisin sot vendin.Fol nji fjale z.Lu per keto,cte pengon,Bashen cfare nuk the.Mtv je komunist??!!

  2. Keni plotesisht te drejte, z.Reshat! Jam i bindur qe do te vije momenti dhe ambasadori LU do te realizoje kerkesen tuaj. Per stadin ku jemi, e rendesishme eshte te votohet Reforma ne Drejtesi, me pas zgjidhja per shume ceshtje, midis te tjerash edhe per ceshtjen shume te rendesishme qe Ju ngrini, do te vije vetvetiu.

  3. Po Amerika na doli me Komuniste se Komunistet, ne Ambasaden Amerikane ne Shqiperi jane te punesuar vetem Ish-Sigurimsat..

  4. Me se i drejte mendimi juaj, ne po theresim ne errsire ,spo na degjon njeri…… Komunizmi 50 vjecar ka rrenje te thella ne mentalitetin e atyre njerzve qe sot jane ne pushtet ,e drejtojne kete vend ,qe po e terorizojne ,qe po e vjedhin , qe po e shesin , qe po e varferojne , qe po cderojne, qepo ………… nuk ka te sosur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.