1 koment te “LETËR E HAPUR AMBASADORIT GJERMAN NË PRISHTINË

  1. Bravo Arber.
    Keni analizuar dhe pershkruar me saktesi korrektese ngjarje dhe personalitete qe kanë kontribuar per çeshtjen tone kombetare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.