11 komente te “KUSH ISHTE TOGER “BABA”, SIGURIMSI QË PËRDHUNONTE GRATË DHE TERRORIZOI MIRDITËN

 1. Mirdita ishte 24 karad shqiptare…dhe banda komunistojugore kishte frik prej tyne. Po tashi dhe Mirdita si xhdo ven i SHqipnis ösht e përzime; rradh gjinden njerëz t’mir…Sidoqi t’jet, nqs don me gjet njerëz t’mir mund ti gjejsh vetëm n’Mirdit…

 2. Po a ku jan njerrzit qe ky i ka vra a ka lan naj njer ky hodo po ik mor se nuk kishin qen kerkushi shqiptar arjanit cela ka vdek ne kemb te veta smori asnje gjakun a kishin ne dor

 3. Po kjo Albana ka shkrujt gjo per hetuesin Lek Melyshi te 313 se ci ka bo robve kot pa asi faj???
  Nuk e di ca lidhje kane..nga mbiemri nisem..

 4. KUSH ISHTE TOGER BABA APO HODO HABIBI NGA KUÇI I KURVELESHIT,LE TE LEXOJE LIBRIN TIM “DOSJE NEN ZINXHIRE”,POR EDHE GAZETEN USHTRIA DHE KOHA 1995-1996.GEZIM TE GJITHA ATO JANE TE VERTETA.LEXO LIBRIN TIM

 5. Hodo muti bastardi e ka pasur tamam emrin. Dhe varrin me mut meriton tia mbulojnë edhe sikur në varreza të dëshmorëve të jetë. Kafshë komuniste

 6. Por ma e keqja asht se edhe sot e ksaje dite ka njerz qe e adhurojne ate kohe dhe ate rregjim. Kta nuk mund ta kuptoj….

 7. Krejt e vertete ajo qe shkruan zonja Albana…mjere ky popull çcfare ka heqe…Keto jane histori qe siç thote populli me ja “tregu Nates se Pare te varrit”….

 8. eshte e frikshme dhe per ne qe lexojme tani,le me per ata qe e kane vuajtur ne kurriz,ka pasur dhe vampire te tjere ne veri sic ishte xhemal selimi ne dukagjin
  i cili vriste pa gjygj,dogji dhe mori ne qafe familjet me te mira te asaj kohe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.