1 koment te “KUSH I TREMBET RADIKALIZMIT NË BALLKAN?!

  1. Ne Kosove nuk kamIslam radikal por ka zbatim te perpikt te Islamit.
    Keta jane Musliman : Visar Duriq, Naim Trrnafc, Xhabir Hamit, Irfan Salih, Ferid Agan,Fuad Ramiq,Gezim Kelmend, Amir Ahmet, Sabri Bajgor, Mazllam Mazllam, Bilall Sherif, Enes Gog, Lavdrim Muhaxher, Lutfi Hazir,…edhe nja 20-25 mije te tille………asnjani nuk janenradikal por thjesht e zbatojne Islamin qe eshte ideologji terroriiste dhe e dhunes maksimale. Deri sot Islami kamqene dhune qe ngandita e pare e themelimit…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.