1 koment te “KUSH E MBRON SHKRIMTARIN AGRON TUFA DHE FAMILJEN E TIJ?

  1. Ku jane shtepite mediatike me te zeshme si ajo e Blendi Fevziut,Dudushit e shume shtepi tjera mediatike?ku jane analistat politike?Ku jane Shkrimtaret si Ismail Kadare,Pellumb Xhufi ,Paskal Milo e shume te tjere.Ku mbeti gjyqesia,prokuroria .Me nje fjale te gjitha ata qe nuk i dalin ne mbrojtje Agro Tufes mbartin mbi vete pergjegjesin politike e morale ose ne te kunderten te gjithe do te rradhiten si opozita si pozita ne anen e mbrojtjes se krimeve qe i ka bere diktatura Enveriste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.