2 komente te “KUR KOMANDANTI FRANCEZ BROHORISTE – RROFTË SHQIPNIA E MADHE

  1. Ne fakt ende nuk kam pa as ndigjue e shkrue diku se si duhet te perdoret : Shqipnia e Madhe!
    Kete shprehje gjeopolitike shqiptare nuk e dinin as enveri e fadili qe i sherbyen Titos pa ditur mbas se si do ti dilnin balle Titos e Perendimit se shprehja ” Shqipni e Madhe” eshte e drejte dhe fakt 100 e 1000%. Serbet kete e dine, por e nguliten si Frike e Dam per politiken e diplomacine edhe te shqiptareve TUTKUNE ( une SP nuk bej pjes ketu) por edhe Perendimoreve ” kishe te ditur”!
    Qashtjen e Shqipnise te Madhe do ta kerkoj me FAKTE te gjakut te lare mbi Shqipni te Madhe,vetem une Sazan Papraniku aty nese arije te jem 75% ne krye vendi te detyres drejtuese

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.