5 komente te “Kuçedër

 1. ESHT E PA MUNDUR QE AJO KUCEDER DDO LEJOHET QE TI KERKOJE ZOTIT MESHIRE PER KRIMET E BERA MBASI PERENDIJA NUK I PRANON KRIMET KARSHI NJEZIMIT, AJO KA AKOMA PER TE VUAJTUR, AJO KRIMINELE QE LA NENET E KOMBIT NE AGONI QE I BERI FAMILJT TE SPIUNONIN NJERI TJETRIN , ATA TE DY GJAKATARET QE SOLLEN FAREN ME TE PRISHUR TE NJERZIMIT PARTIN E QELBUR KOMUMUTET, SKA PERENDIJA MESHIR, DO TI VEJE SHPIRTI NE HALE, KU DO TAKOJE ATE PLE,,

 2. zoti ka thene qe cfare ja uron tjetrit,te kthehen mbrapsh ne trupin tend,…je nje lecke dhe i pa edukate qe nxjerr te tilla menxyra nga mendja jote e semure,mbi nje grua qe i ka kaluar te 90-tat!Po ti kesh faktet dhe je burre,denoncoje dhe historia mbaron!Ska nevoje te kthesh gojen ne qenef!Turp te te vij,ka gjuhe tjeter per ti treguar te zezat e kesaj gruaje!

  1. Turp te kesh ti qe e mbron se per ket plere fjalet jane pak dhe mosha s’ka te beje fare
   Respekti eshte per njerezit kjo bushter s’ka asgje humane
   Bravo autorit

 3. Shume bukur fjale dhe fjali prekese por te verteta e tille ka qene ajo grua dhe ajo kohe nje bravo te madhe per autorin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.