1 koment te “KU JANË SHTATORET E ARBËRORËVE TË LAVDISHËM?

  1. Analiza mbi mangesite e shtatoreve historike, eshte shume e goditur, por nje “detaj” I Vogel I mungon. Perse nuk jepet I plote, titulli I librit dhe emri I Autorit ? Z. Begolli, mos eshte Nexhati apo ndonje person tjeter, pinjoll I kesaj familje ? Ju lutem te jepet emri I personit. Respekt per familjen Begolli dhe te ndierin Nexhat , te Colin e kam takuar ne Prishtina dhe kam pase nje bisede dhe mirekuptim. Gezim Maloku Fier

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.