Arbër Gashi, Artur Roshi dhe Zudi Xhelili

KOMUNIKATË E ORGANIZATËS BALLI KOMBËTAR DEMOKRAT

Kryesia e Organizatës Balli Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës në mbledhjen e mbajtur më 17. 05. 2016, në Prishtinë, vendosi unanimisht që Kuvendi i Parë zgjedhor i kësaj partie të mbahet me datën 10 qershor 2016 me fillim nga ora 13:00, në restorantin Rings, rruga Nëna Terëzë, nr 3 në Prishtinë.

Balli Kombëtar Demokrat, fton anëtarët e kësaj partie, të gjitha mediat e shkruara dhe elektronike që ta përcjellin Kuvendin e Parë zgjedhor, profesorët, akademikët dhe subjektet tjera politike të cilat dëshirojnë të jenë pjesëmarrës në këtë Kuvend.

Sekretari për media
Gazmend Islami

1 komente te “KOMUNIKATË E ORGANIZATËS BALLI KOMBËTAR DEMOKRAT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.