1 koment te “Kombi – Branko Merxhani

  1. Na i perzin gjaqet na mesuan gjuhën dhe ma e keqja komunizmi tash me maskën socialiste te njejt njerz ose pjell e tyre pra komunista se të djathtën me drejtsin e groposën dhe nuk mbeti gjë per Neo – Shqiptarizmin dhe idealin e sëvrtetês se ardhmeris ton kombëtare shikoni sot e që 75 vite po vidhet atdheu dhe me pushk qajo e 1948 qe vriste pa gjygj edhe sot e.bëjn te njejtn metod por me petkun e demokracis ku pi demokracis asnji fije floku nuk ka por ja se.merremi me te kaluarën dhe e ardhmja ik se skemi koh te mendojm.për te nacionalizmi u vjetrua tue ndejt nëper zemrat e patriotve dhe me keqardhje na jan fut ne palc keto virusa komunista secili e ka ne.familje ne fis ne shtepi ka nji nga kjo far muti . Rroft Bashkimi Kombëtat Shqiperija Etnike E madhe apo.e vogël ku ka shqipetar te.jet.shqiperi .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.