Kërkojmë reformë të thellë te BIK-u dhe shkarkimin e muftiut Naim Tërnava

Të gjithë shqiptarët kudo që janë kërkojnë Reformimin Thelbësor të Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK) dhe shkarkimin e kryeimamit Naim Tërnava, sepse ai është përgjegjësi kryesor për shkatërrimin e islamit tradicional në Kosovë dhe prishjen e harmonisë ndër-fetare, ku atakohen vlerat, kultura, historia, gjuha dhe kombi ynë.

Ne nuk kemi derdhë gjak që në liri të pushtohemi nga islami politik dhe mafia islamike.

Cili është mendimi Juaj? Ju lutem votoni!

Kërkojmë reformë të thellë te BIK-u, si dhe shkarkimin e Naim Tërnavës

View Results

Loading ... Loading ...

11 thoughts on “Kërkojmë reformë të thellë te BIK-u dhe shkarkimin e muftiut Naim Tërnava”

  1. E mbeshtes fuqishem kete kerkese e cila jo vetem qe edhte e drejt, por e doemosdoshme per te liruar popullin Shqyptare nga islami politik!

  2. Po e mbeshtes iniciativen ,edhe pse nuk i perkas kti besimi fetar ,asht e nevojshme qe te bahen refoema rrenjsore ne BIK.
    Drilon Gashi do ishte njeri i duhun ne vendin e duhun .Rrespekt per iniciativen .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top