John Kerry, Sekretari Amerikan i Shtetit viziton Shqipërinë

Në kohën kur Shqipëria po përballet me probleme të shumta për shkak të qeverisjes së dështuar socialiste të Kryeministrit Edi Rama, vendin e Shqiponjave më 14 Shkurt 2016 do t’a vizitojë Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry. Nga vizita e z. John Kerry në Tiranë, shqiptarët e Amerikës presin adresimin e shqetësimeve legjitime për gjendjen e rëndë nëpër të cilën po kalon Shqipëria.

2 komente te “John Kerry, Sekretari Amerikan i Shtetit viziton Shqipërinë”

  1. ILMIFEHIMPRODANI

    SHPRESOJ SE SEKRETARI I AMERIKES ZOTI JOHN KERRY,DO MBAROJE MISJONIN QE KOMBI I AMERIKES PO MUNDOHET QE TA PASTROJE NGA KRIMINELET E KOMUNIZMIT, MBASI SIC DUKET PERDORIN SISTEMIN E QELBUR TE KASAPIT TE KOMBIT ENVER HOXHES DHE SHTRIGES TE KOMBIT NEXHMIJE HOXHES BASHK ME MBETURINAT E DIKTATORIT TE PA SHPIRT ENVER HOSHES SI DHE RAMIS ALISE ME SHOKE, SHQIPTAR ATDHETAR MOS E LINI QE TE KALOJE PA REZUKTAT BASHKOUNI ME TE , MOS BENI DALLIME PARTIJE, POR SI SHQIPTAR TE NDERCEM .

    1. Ju zoteri nuk qenki ne gjendje per te ber dallimet ne mes komunizmit dhe socializmit,andaj nuk qenkeni ne gjendje per te ndar deshtimin nga zhvillimi dhe me mier qenka per ju te mos futeni ne rrugen pa dalje.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top