Ja si e duartrokiste Koço Kokëdhima në rininë e tij Enver Hoxhën

Një foto e hedhur në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë tashmë edhe në media onlinë dhe portale. Është një foto e vjetër, në të cilën shihet ish-diktatori Enver Hoxha, teksa përshëndet në një takim, ndërsa pas tij, shihet një djalë i ri që duartroket. Sipas gazetarit Bledi Mane, që e ka postuar këtë foto në Fb e tij, i riu në fjalë është deputeti socialist Koço Kokëdhima.

1 mendime te “Ja si e duartrokiste Koço Kokëdhima në rininë e tij Enver Hoxhën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.