2 komente te “Ja pse BE eshte antishqiptare

  1. Përmbi varrit e veprave të Mithat Frashërit i duhet këtij komb një FLAKË zemre për ta kuptuar se fatin që ai Zot na ka caktuar si popull bëhet vetëm me zjarr e barut. Kur vjen puna për gjak nuk do këtë BE po vetëm Shqiptarë e një Amerikë. Kjo organizatë frikacake vetë i përulet Mongolëve, ne gjithmonë e kemi pas Amerikën si aleat të vetëm.

  2. Çdo fjalë tjetër prej meje di të ishte jo vetëm e tepërt por do prishte dashuri-trishtimin e autorit për çka po na ndodh ne mjeranëve shqiptarë . Edhe nervin e reagimit ndaj padrejtësisë na e kanë neutralizuar. Nuk do ketë fatkeqësi më të madhe për Shqipërinë e Tërë, se sa kanceri komunist që na bënë të heqim për 50vjet dhe vazhdon ende.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.