Intervistë e z. Pellumb Lamaj për Zërin e Amerikës

Pellumb Lamaj

Nganjehere rrethanat jane kundra teje dhe ti nuk mundesh te fitosh e te vendosesh drejtesine perball makines vrasese shteterore por te thuash fjalen e drejte ,ti qendrosh besnik bindjes dhe idealit per te cilin ti ke besuar e sakrifikuar,kete e ke vet ne dore…

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top