2 komente te “Intervista e Kolonel Ahmet Krasniqit dhënë revistës ushtarake të Ministrisë së Mbrojtjes

 1. Lavdi dhe respekt per kolonelin e kombit tone z. Ahmet Krasniqi! Mallkuar dora e zeze e tradhetise qe qelloje mbi Kolonelit! Ai kontriboje per clirimin e Kroacise, ai sapo projektoje clirimin e Kosoves, nga dora e zeze e tradhetise u vra me 21 Shtator 1998 ne mes te kryeqytetit Tirane. Kjo ngjarrje e turpshme dhe pabesie shenoje turpin e radhes per historine e kombit tone.

 2. LAVDI KOLONELIT AHMET KRASNIQI!
  Nga: Monarki Vora
  Vorë 1.12.2019.

  RESPEKT PER SH.B.A….
  Vetem SH.B.A. kane fuqine per te vendosur ”Shtetin Ligjor dhe Drejtesine e vertete ne Shqiperi”….
  Sepse Sali Bolsheviku (Berisha) nga viti 1990-2019 i mbeshtetur direk nga diktatori komunist Alia, ai ka perçar shqiptaret mes vetit. Ai me organizaten e tij kriminale te korrupsionit, ka nxitur konflikte dhe vrasje dhe deri edhe vlla-vrasje mes shqiptarve.
  Kjo sot provohet me ngujimet dhe gjakmarrjet qe jane perhapur ne Shqiperi.
  Nje pjese e madhe e familjeve i ka futur ne gjakmarrje jane vrare, kurse pjesa tjeter e mbetuar jane bere azilkerkues neper shtetet e botes.
  Presidenti & Kryministri i korrupsionit dhe krimit te organizar Sali Ram Berisha, per te krijuar frike dhe terrorr psikologjik ne popull.
  Ai me 15 Mars 2008 vrau 26 veta me tragjedin qe ai beri me familjen e tij ne Gerdec te Vores.
  Ai me 21 Janar 2011 vrau me armen e shtetit 4 shqiptar te pafajshem protestues ne mes te Tiranes.
  Sali Ram Berisha per tre dekadat e fundit instaloje krimin dhe korrupsionin masiv ne te gjitha strukturat shtetrore ne Shqiperi.

  Te gjitha keto prova dhe shume Akate te tjera krimi te renda qe ai ka bere; provojne dhe vertetojne:- se Sali Berisha eshte kryekriminel dhe nje kryetredhetar i kombit shqiptar.

  Sali Ram Berisha per tre dekadat e fundit instaloje krimin dhe korrupsionin masiv ne te gjitha strukturat shtetrore ne Shqiperi.
  Ai eshte nje komunist i pa bese dhe vrases i modelit ”sllavo-stalinist”.
  BERISHA NUK KA DERMA DHE SHPETIM SEPSE NUK KA ASNJE SHANC PER TI SHPETUAR, STRUKTURAVE TE HETIMIN NDERKOMBETAR-EUROPIANE-AMERIKANE.
  BERISHIZMI MAFTE KA VRARE PERSONA TE PAFAJSHEM; MJAFTE KANE KULLOTUR DHE LIVADHISUR PER TRE DEKADA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.