1 koment te “Intelektualët, zgjedhje të parakohshme me qeveri apolitike

  1. Eshte koha qe intelektualet e ndershem te marrin ne dore fatet e vendit,pasi klase politike e zhytur ne korrupsion dhe e lidhur me krimin nuk I afron popullit asgja tjeter veq varferis dhe perplasjeve mes qytetareve,qe po e qojne vendin cdo dite e me thelle ne kriza ekonomike dhe besimi,qe ky vend do te behet ndonjehere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.