1 koment te “IK NGA KURVIZMI

  1. NJE NGA ATA te vdekurit para fundit te Botes jam edhe une,qe po lexoij rreshat qe JU keni shkruar miku im dhe sa here qe lexoij behem me shume i ndjeshem .Keto qe shkrun jan te verteta dhe shkuar te se vertetes. TE FALENDEROJ ME RESPEKT TE THELL.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.