1 koment te “I MADHI ZEKIRIJA CANA…

  1. Prof. Zekirija Cana, qe nje atdhetar dhe burre I rralle nga karakteri. Ai, I pari nga vellezerit kosovare, u sugjeroi shqiptare qe kishte ardhe Koha per ndryshime, kur ketu inaigurohej Piaramida e Transit. Prof. Cana iku sikur e perzune per mendimet e tij progresiste. Ketu Ai e kuptoj, se cfare fatkeqesie qe Veteizolimi, per popullin tone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.