HOMAZHE NË FSHATIN BIBAJ, TE LAPIDARI I BALLISTËVE

Dega e Ballit Kombëtar Demokrat në komunën e Ferizajt, nesër me 01-Maj-2017, duke filluar ne ora 10, zhvillon homazhe te lapidari i dy vëllezërve ballist, Avdi dhe Shaqir Bibaj, të cilët, tërë jetën e tyre ia kushtuan Shqipërisë etnike. Ceremonia zyrtare zhvillohet në fshatin Bibaj të komunës së Ferizajt.

Ju mirëpret kryesia e Degës në Ferizaj, sëbashku me kryesinë e Nëndegës së Ballit Kombëtar Demokrat në fshatin Bibaj.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top