HASHIM THAÇI PO DO TA SHPËTOJ VETEN E TIJ

SHKRUAN NAIM MIFTARI, ISH-EPROR I LARTË NË G2 TË UÇK-së

Hashim Thaçi, duke tentuar ta shpëtoj vetĕveten po i etiketon kinse si vrases të Haki Imerit, shefin e policisë sekrete të UÇK-së, sot invalid dhe inspektorin gjeneral të UÇK-së, aktualisht deputet.

Por, shtrohet pyetja, nëse është ashtu siç pohon “lideri” i UÇK-së, nga kush i merrnin urdhërat shefi i policisë sekrete dhe inspektori gjeneral i UÇK-së, pasi që autorët e vrasjeve janë vrarë shumica?

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top