HASHIM THAÇI ËSHTË 100% DGSE DHE 100% UDB

Shkruan: Naim Miftari, ish epror i G2 në ish UÇK dhe më pas në TMK.

Jam informuar se presidenti Hashim Haxhi Thaçi paska ngritur padi në gjykatat e tij private, sepse e paskam etiketuar në një artikull gazetaresk kinse si bashkpunëtor të DGSE-së franceze dhe UDB-së serbe.

Edhepse isha jashtë shtetit qe disa muaj, nga ”frika” u ktheva në Kosovë dhe do të përballem në gjykatë me presidentin, i cili nuk është (kinse) bashkpunëtor, por është 100% bashkpunëtor i DGSE-së dhe UDB-së.

President i shitur dhe me qindra dosje krimesh e vrasjesh. Ky president më së paku është president i popullit tonë shqiptar. Ky është fatkeqsija e jonë si komb, por edhe si shtet i brishtë që jemi bërë. Shtet i mjerë.

Shihemi në gjykatë, ti kryetar i pakicave, dhe mos mendo se do të jetë seancë e mbyllur…

1 thought on “HASHIM THAÇI ËSHTË 100% DGSE DHE 100% UDB”

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top