1 koment te “Grekomania

  1. SA PER KRCARET CDO E THENE ESHTE E VERTETE, SIC E KAN JETUAR FAMILJA IME NGA KOLONJA NE LUFTEN E PARE BOTRORE SI DHE NE KOHEN KUR GREKET MUAREN ATE VEND TE BEKUAR DUKE THGERUR KOKAT E NJERZVE, DUKE CARE BARQET E NUSEVE DUKE JA U NZJERE FOJSHEN PA KOHE , TE PARE ME SY NGA KJO FAMILJE ORODANALLINJ, , FORCONIN NENEN QE TA BENTE SEHIR KUR MEHLAQEJA DIGJESH, SI DHE SHUM KRIME TE CNHERZUARA, KORCARET ISHIN ATA QENER QE SHTUAN QILIMIN E KUQ KOROFILLAKVE GREKE, ISHIN KORCARET DHE MUNDET TE JENE ATA QE ULNIN FLAMURIN KOMBETAR DUKE E ZEVENDESUAR ME RECKEN E GREKVE, JAN TE VERTETA ESHTE ZOR PER ATA KORCARE QE TE BEHEN SHQIPTARE PER SHQIPRINE, JAN LINDUR ATJE JAN SHQIPTARE POR JO PER SHQIPRINE, JAZEK PO E VERTETE, POSHT TRADHETARET GREKOMANET,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.