1 koment te “GJERMANËT NË ARRËN TE HALIT OSMANI

  1. Halit osmani i Arrenit eshte kushriri i Babes Tim.nje antikomunist i betuar mik i kapedanit mirdites muharrem bajraktarit nje nacionalist dhe nje zogist uvra nga forcat e ndjekjes komuniste ne 48 ne kufi bashke me dial in Ali halitin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.