Gerhoti, simbol i luftës për atdheun dhe Shqipërinë etnike

Përgatiti, Pëllumb Lamaj – Simbol i qëndresës antikomuniste

https://youtu.be/mrcpUzaDyS4

https://youtu.be/abwA2fMP0fw

 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top