2 komente te “Ftoj deputetët e LDK-së mos ta votojnë demarkacionin!

  1. Nese ty te ngjan kjo sot me vitin 1988/89 …..me me lejo me ta qkërdhy bash at non te qenefit komunist matematikor.

  2. SI DUKET DISA KOSOVARE NUK DIN KUPTIMIN E TOKAVE TE TYRE, OSE JAN PRO MALAZES, ATA QE KAN NENSHKRUAR , PA TJETER KAN MBUSHUR XHEPAT, SOT DHE PRESIDENTI AMERIKAN QE JU DHA LIRIN KOSOVARVE KA BERE NJE KOMENT, THOT, JAN FJALET E TIJ, UNE NUK KUPTOJ KOSOVARET, ATA DERDHEN GJAK PER TOKAT E TYRE, ME MIJRA DESHMORE, DHE PO JA FALIN TOKAT MALIT TE ZI, SKA KUPTIM.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.