1 koment te “FLAGRANCA E MARRËDHËNIEVE SHQIPTARO ‑ JUGOSLLAVE NË VITET 1944 ‑ 1948

  1. Hulumtime serioze e mbi baza dokumentare, si ky i Kastriot Dervishit, mbi tradhёtinё e lartё kombёtare tё bandёs hoxhiste, me pasoja tragjike e tё pariparueshme ndaj kombit dhe interesave tё tij jetike, janё njё kotribut i vyerё, qё vlen tё njihet e propagandohet maksimalisht, si shkёndijё e fillimit tё zbulimit tё njё tё vёrtete tё madhe, tё tjetёrsuar e fshehur nga industria propagandistike e bandёs kriminale e antikombёtare hoxhiste dhe e pasuesёve tё saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.