1 koment te “FJALIMI SERVIL I ENVER HOXHËS NDAJ JUGOSLLAVISË DHE TITOS 1946

  1. O fare e ndyre,o kanibal,oooooooooooooo……Vampire I popullit shqiptar dhe I lirise se tij…te humbte fara,nami e nishani…..!!!!!!!!!!-O Enver Hoxha,o despot I despoteve,o Tiran gjakatar,o mashtrues ordiner qe more ne qafe nje popull per 45 vite me radhe….kendofshin qyqet mbi kujtimin tend dhe te gjithe atyre qe te mbrojten e te perkrahin edhe sot…..!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.