Fitorja e Donald Trump dhe Partisë Republikane

Këshilli Koordinator i Ballit për Shqipëri etnike i uron fitoren Partisë Republikane dhe kandidatit tashmë të zgjedhur në postin e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, z. Donald Trump.

Fitorja e z. Trump dhe Partisë Republikane do të thellojë edhe më tej miqësinë tradicionale të shqiptarëve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me theks të veçant marrëdhënjet shumë të ngushta të së djathtës konservatore shqiptare të bashkuar rreth Ballit Kombëtar Demokrat me Partinë Republikane në SHBA.

MR. PRESIDENT, MAKE AMERICA GREAT AGAIN!

2 komente te “Fitorja e Donald Trump dhe Partisë Republikane”

 1. Sefedin Krasniqi

  Trump misogynist!!!???

  Çfarë shakaje!?
  Le dihet se perveç ketyre fotove, Trump ia kishte besuar dikur kantierin e ndertimit më te madh te NY nje gruaje demokrate Le te dihet se Trump gjithashtu ia kishte financuar njehere fushaten edhe vetë Hillary Clinton. Trump gjithashtu nuk ua shtriu doren homove, as emigranteve pa adrese, as hispanikeve, as muslimaneve, as femrave, as afroamerikaneve, por thjeshte te gjithe atyre amerikaneve qe sot jane te pakenaqur.
  Une kam nje deshire. Do deshiroja qe Trump ne politiken nderkombetare te mos i perkrah regjimet me retrograde ne Bote siç eshte Arabia Saudite dhe te mos ndryshojë qendrimin ndaj shqiptareve.

 2. Miklovan gjomarkaj

  Urime per fitoren e zgjjedhjet ne shtetet e bashkuar te amerikes te uroj nje mandat shum te suksesshem per gjat gjith mandatit dhe te uroj nje bashkpunim me shqiperin

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top