Fillon faza e nxehtë në Ligën e Kampionëve

Sot në Nyon të Francës u hodh shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Ndeshja Paris Saint-Germain – Manchester City do të jetë në fokus të shumë mediave botërore, ndërsa nga Reali Madridit dhe Bajerni i Mynhenit pritet që të sigurojnë pa ndonjë vështërsi të madhe gjysmëfinalen.

VfL Wolfsburg – Real Madrid
Bayern München – Benfica Lissabon
FC Barcelona – Atlético Madrid
Paris Saint-Germain – Manchester City

https://youtu.be/ls9QJ1fPCWU

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top