Ekskluzive: Intervista e Sali Çekajt, Tropojë 1998

Gazetari dhe publicisti Rexhep Shahu ka realizuar nje interviste me heroinn Sali Çekaj ne Tropoje ne mars te vitit 1998, pak dite para se te binte ne fushen e betejes, komandanti i Koshares. Kjo eshte intervista e tij e fundit, ku degjohet zeri i Sali Çekajt i cili flet per fluksin e refujgateve shqiptare ne Tropje dhe per luften per liri.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top