2 komente te “E vërteta e lidhjes sime dhe ish-ministrave me Ismail Mulletin

  1. shpresoj qe ato qe thot berisha te jen te verteta, po ne qofte se personi qe ka bere ato marveshje, me katasrofen e panamas , kish driten bku nga prajmonistri, duhet dhe ay te arestohat, skam djeni per ligjet e hajdutve, por di nje gje ae F B I , NUK MERET ME HICE, BERISH TREGO SE SI KA NJGJARE,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.