E ARTA NORA GJAKOVA

1000 Pikë Olimpike!
Medalja e artë e Nores!
Grand Slam Tbilisi 🇽🇰💪🇽🇰💪
Me ujë, me zjarr dhe e me xhudon e Kosovës ska lojë!
Se njohin shtetin tonë ende, por atje, Nora Gjakova, fort e mirë ju tregoj vlerat tona.
Vlerat janë në arena sportive, atje ku ndërtohet imazhi i popullit tonë e jo ndryshe! Kosova mbi të gjitha, shkroi Driton Kuka në rrjetet sociale, duke shprehur edhe njëherë gëzimin e veçantë për fitoren e Norës në garat e zhvilluara në Tbilisi.

Nora tregoi formën më të mirë të mundshme, duke i shkatërruar një nga një rivalet.

Presidenti i Federatës së Xhudos së Kosovës, Agron Kuka, tha se arma më e fortë e Norës ishte vetëbesimi.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top