Dy punime me vlerë të veçantë për studiuesin shqiptarë

Falë angazhimit të Sefedin Krasniqit, profesor i gjuhës franceze, lexuesit dhe studiuesit shqiptarë po ia ofrojmë dy punime të një rëndësie të veçantë, Pellazgët dhe Testamentin e Komnenëve (shkarkoni versionin pdf në vegzat e mëposhtme).

Lexim të këndshëm.

EngjellKomneni

Pellazget

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top