Ditë e veçant për Prishtinën, e madhe për Kosovën

Sot në kryeqendrën e Republikës së Kosovës i zhvillon punimet Kuvendi Zgjedhor i Ballit Kombëtar Demokrat. Përgëzimet e stafit të redaksisë i shkojnë delegatëve të Kuvendit, qytetarëve të Kosovës, Iliridës dhe viseve tjera shqiptare.

Gëzuar e dalshi faqebardhë!

1 koment te “Ditë e veçant për Prishtinën, e madhe për Kosovën”

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top