5 komente te “Deputeti me pesë vende pune, brenda viti merr 67 mijë euro

  1. Kjo nuk eshte kurgje, Arsim Bajrami ne nje kohe kishte 17 vende pune dhe ne nje perballje publike me studenre ne nje TV pati thene se kjo eshte aftesi e tij. Nje nga studentet e pyeti se “a flen fare, profesor?” Ky do te duhej te hyje ne Librin e Ginisit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.