1 koment te “Demarkacioni me të keqen

  1. I nderuar artikullshkrues ti po thua citoj : “qytetaret e Ksoves presin ae bashkesite fetare te bejne pune per Kosoven.”

    Ti nuk paske njohuri per Islamin, sepse islami eshte antikombetar dhe te gjitha interesat jane ne funksion te antikombetarizmit, ne rastin tone kunder SHQIPTAREVE.
    BIK eshte , ka qene dhe do te jete nje organizate proarabe proturke dhe veqanerisht ANTISHQIPTARE……KOMPLET BIKAT, URREJTJEN ME TE MADHE E KANE NDAJ FLMURIT, SHQIPTAR, GJUHES SHQIPE, PLISIT, HISTORISE SHQIPTARE, GJERGJ,ASTRIOTIT…..DHE QDO VEQORIE SHQIPTARE.

    ose je SHQIPTAR OSE musliman……tjeter ska, sepse religjioni islam nuk lejon kombe.

    Pik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.