1 koment te “DEKLARATË E BALLIT KOMBËTAR DEMOKRAT

  1. Duhet gjenerata e vjetër e politikajve gjenerues krizash të hiqet sepse e prishën imazhin.e Shqipërisë.dhe të zëvendësohen me breza të shëndoshë që të punojnë si shtetar të mirëfilltë të rangut europian.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.