S’PO E NJOH VETEN?!

S’PO E NJOH VETEN?!

SHKRUAN: AVDI GJATA Posa e mora penzionin, bashkë me gruan vajtëm në brigjet e Adriatikut. Aty u takova me një plak, që emrin e kishte...

MILIONERIT TË RI

MILIONERIT TË RI

SHKRUAR NGA SYLË BAJRAMI Kur e rrase dorën deri në brryl në Fondet për Kosovën dhe mbushe grushtin monedha, a të dukej se je andërr!? Apo,...

GOMARI SHAN AMBASADORIN

GOMARI SHAN AMBASADORIN

SHKRUAN: EDISON YPI Ta shajë gomari Ambasadorin është turp shtazarak. Por është dhe punë me leverdi. Se nga gomar që je, bëhesh menjëherë...

LUFTA PËR VJOSËN

LUFTA PËR VJOSËN

SHKRUAN: SEFEDIN KRASNIQI Luftë e ashpër po zhvillohet nga AGJIPTROPI i LVV-së që LDK ta perjashtojë Vjosen nga radhet e veta, sepse shumë...