3 komente te “BUKËPËRMBYESIT E BASTARDËT E “LUFTËS” E TË “LIRISË” SË KOSOVËS

 1. Sinan Kasstrati ne shkrimet e tij I hape tefteret e kohes qe ia freskojne kujtesen dhe ngjarjet,
  fjalet e personave, frymimin politik te kohes i qet si tregime qe sot protagonistet e atyre ngjarjeve
  Per shkak te vertetes qe e rikujton Sinan Kastrati Mund ta konsiderojne anmik se nuk po shukate
  e me i thure lavdi Poshtersise se te kaluares dhe Poshtersise edhe ma te madhe qe po i sjellin te sotemes Haram poshtruesit e kosoves lariqke ! Te pergezoj per shkrimet me argumente Sinan Kastrati ! Nese jo sot e verteta do i sherbej dhe ka vlere ari per neser !

  1. Mal Uka i nderuar, te falem nderit!
   Une kam mesua gjeta nga ti dhe te jem mirenjohes.
   Te fala beni Destan Begut e M. Thaqit!

  2. Mal Uka i nderuar, te falem nderit! Und te jam shume mirenjohes ty. Ti gjate ketyre viteve, qe njihemi, gjithkund me ke perkrah por une jo vetem qe te jam mirenjohes e falenderues por dua te them: Nga ti kam mesua shume gjera. Ti je njeri qe sa here flet e shkruan, njeriu meson. Naten e mire, miku im!
   Te fala beni edhe DestannBegut e M. Thaqit nga Gjakova!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.