4 komente te “Bjen kushtrimi që ngjallë jetën! E harruat Anton Çettën…

  1. ndoshta per aq koh sa jan ne qeveri keta shkatruesit e shtetit sepse sapo te largohen keta do vin njerez te arsimuar dhe me gjase do ta perkujtojne Anton Qeten e madh ne menyr dinjitoze vetem durim duhet.

  2. Ju lumte z.Oroshi.Keni te drejte,i madhi Anton Cetta ka ra ne harrese.Por vepra e tij nuk do te harrohet nga populli.Kurse ata qe duhet te kujdesen ma teper,nje rruge te gjate afro 50 metra ne Prishtine,saktesisht te furra Lumi,ia kane dhene emrin e tij.Ai meriton ma shume.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.