1 koment te “Beogradi është Meka e jote

  1. ZOTI BERISHA JAM QINT PER QINT ME TY, AY KRYEMINSTRI JUAJ PO I ZGJAT SHUM KEMBET , PRANDAJ I DUHEN SHKUTERUAR MBASI NUK ESHTE SHQIPTAR I PASTER , SI GREKOMAN ASHTU DHE SERBOMAN, JASHT KOMBIT MASKARANE.. TRADHETARIN E KOMBIT..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.