1 koment te “BASHKIMI ME SHQIPËRINË ËSHTË QËLLIMI YNË NATYROR

  1. Nuk kemi qka të komentojmë. Serbia nuk po e njeh Kosovën. Çdo ditë e më shumë po mundohet të të fut konflikte të mbrendshme mes partive politike. Kushtëtzime gjatë bisdimeve. Popullësia po shkon drejt radikalizimit eskuzivisht për çështje sociale.Prandaj, bashkimi i shqiptarëve në një shtet është e drejt natyrore dhe juridike. Presidenti Dr. Ibrahim Rugova e ka thënë shumë qartë “Bashkimi me Shqipërinë është qëllimi ynë natyror”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.