Balli Kombëtar Demokrat vlerëson rolin kombëtar të Presidentit Rugova

Delegacioni i Ballit Kombëtar Demokrat i kryesuar nga kryetari Gazmend Islami dhe stafi î tij, gjatë ditës së djeshme kanë bërë homazhe te varri i ish presidentit të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova, me ç’rast zotëri Islami theksoi se ky  është një homazh nderimi për veprën gjithëkombëtare të Presidentit.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top