Balli Kombëtar Demokrat organizon tubim me qytetarët e Gjakovës

ZYRA PËR SHTYP E BKD

Balli Kombëtar Demokrat dega në Gjakovë i njofton të gjithë anëtarët dhe simpatizuesit e BKD, se me datën 23.12.2016 mbahet tubimi me qytetarë të Gjakovës.

Ju njoftojmë se në tubim do të jetë prezent edhe kryetari i BKD për Kosovë, Z. Gazmend Islami dhe Sekretari organizativ z.Nikollë Perkaj.

Tubimi do të mbahet në ambientet e Hotel Evropas në Piskotë – Dardani, të premten, duke filluar nga ora 18:00.

Pjesmarrja Juaj na nderon

I Juaji

Kryetari i BKD, dega në Gjakovë 

Minator Avdijaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.