1 koment te “ARBËRIT NDËRMJET PERËNDIMIT DHE LINDJES GJATË MESJETËS

  1. Nje informatë per ty,

    Shqiperia u be e pavarur ne vitin 1920 kur Presidenti Amerikan Woodrow Wilson e ndaloi coptimin e Shqipnise ……….sepse pavaresi kemi shpalle edhe ne vitet 1978; 1899……..1912………por nuk funkcionuan.

    Pra AMERIKA E PAVARESOI SHQIPNINE…..edhe Kosoven.

    Pik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.